skip to Main Content

WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAJLEPSZYMI

Duży projekt to poważna sprawa
dlatego poznaj nas lepiej !

KIM JESTEŚMY ?

Promopol Sp. z o.o. powstała w 1988 roku w Opolu. Udziałowcami jej były największe przedsiębiorstwa regionu. Spółka działając głównie na rzecz wspólników, promowała potencjał gospodarczy Opolszczyzny i jako jedyny podmiot w regionie, samodzielnie przeprowadzała zagraniczne transakcje eksportowe i importowe. Przez kilkanaście lat działalności importowaliśmy wiele maszyn i linii technologicznych dla potrzeb naszego przemysłu oraz eksportowaliśmy produkty i usługi, głównie do krajów europejskich.
W ciągu kilkunastu lat działalności i przemian gospodarczych w Polsce, wyłonił się nowy model spółki.
Spółka posiada wyłącznie polski kapitał (osoby fizyczne, do 2008 roku udziały posiadał również Skarb Państwa).

Skoncentrowaliśmy się głównie na imporcie i eksporcie maszyn, osprzętu i części zamiennych, dla szeroko pojętego przemysłu budowlanego. W tym czasie wprowadziliśmy również do naszej oferty serwis, wynajem sprzętu budowlanego oraz usługi odwodnień wykopów budowlanych. Naprawiamy również sterowniki elektroniczne stosowane w koparkach i ładowarkach.
Aktualnie jesteśmy jedną z czołowych firm w zakresie odwodnień, wynajmu, serwisu i dostaw pomp odwodnieniowych w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Wykonujemy kompleksowe prace odwodnieniowe na budowach. Mamy doświadczenie przy realizacji dużych projektów (Budowa Bloków Elektrowni, gazociągi do DN 1000, drogi ekspresowe, budowa jazów, elektrowni wodnych itp.) oraz na mniejszych (budownictwo mieszkaniowe, budowa kanalizacji). Dysponujemy własną nowoczesną flotą pompową, zestawami igłofiltrów o średnicy 32-100 mm oraz dużym doświadczeniem.

Wynajmujemy, sprzedajemy oraz serwisujemy pompy z napędem elektrycznym i spalinowym, pompy do igłofiltrów do wody czystej i brudnej, szlamu, ścieków, bentonitu oraz hydrotransportu. Pompy zatapialne, głębinowe, agregaty pompowe, motopompy, pompy górnicze. Oferujemy duży wybór nowych i używanych pomp i osprzętu renomowanych producentów. Sprawdzone rozwiązania. Posiadamy własny transport.

promopol_pompowanie_zwanowice

PRZEDSTAWICIEL ScanCraft

Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy Skancraft, produkującej osprzęt hydrauliczny do szerokiego zakresu zastosowań. Ponad 30 lat doświadczeń pozwoliło na zaoferowanie najwyższej jakości produktów na rynku. Oferujemy sprzedaż, wynajem oraz wynajem z możliwością wykupu.

Niemiecka marka SkanCraft ze swym hełmem nordyckim w logo, demonstruje siłę i wytrzymałość swoich produktów. Produkty SkanCraft wytwarzane z najlepszej stali, cechuje wysoka jakość wykonania. SkanCraft zapewnia bezpieczeństwo i wygodę profesjonalnego użytkowania – dzień po dniu.